Plastové dvere

Plastové dvere od ALUPLASTU sú špičkovým riešením pre váš domov. S kombináciou spoľahlivosti, elegancie a odolnosti voči poveternostným podmienkam predstavujú ideálny vstupný bod do vášho interiéru. Ich vynikajúca tepelná a zvuková izolácia zabezpečuje komfort a pokoj vo vnútri vášho domu, zatiaľ čo moderný dizajn a široká paleta farieb ponúkajú možnosti prispôsobenia vašim preferenciám a štýlu. Objavte krásu a výhody plastových dverí od ALUPLASTU!


Hliníkové dvere

Hliníkové dvere od ALIPLASTU predstavujú špičkové riešenie pre tých, ktorí očakávajú nielen luxus a eleganciu, ale aj vysokú kvalitu a spoľahlivosť. Sú vyrobené z najkvalitnejšieho hliníka a navrhnuté s ohľadom na detaily, čo zabezpečuje ich mimoriadnu pevnosť a odolnosť. S moderným dizajnom a širokou paletou farieb a povrchových úprav sú tieto dvere ideálnym riešením pre náročných zákazníkov. Objavte eleganciu a štýl s hliníkovými dverami od ALIPLASTU!


Výplne dverí GAVA

Spoločnosť GAVA plast pôsobí na slovenskom a zahraničnom trhu už 26 rokov. Bola prvou firmou na Slovensku, ktorá sa začala zaoberať výrobou dverných výplní. Dverná výplň nepredstavuje celé dvere, ale jednu z najhlavnejších častí. Výplne vyrábaju z troch druhov materiálov: PVC, HPL a hliník. V ponuke majú široké spektrum moderných i klasických rustikálnych modelov.

Objednajte si naše služby

Vyplňte všetky potrebné údaje a my sa Vám čo najskôr ozveme späť.