Naša ponuká hliníkových okien

Moderné, štýlové a odolné - naše hliníkové okná z profilu ALIPLAST a vyrobcu NOVES sú ideálnym riešením pre vašu domácnosť alebo obchodný priestor. S vynikajúcou kombináciou elegancie a funkcionality poskytujú hliníkové okná optimálnu úroveň izolácie a bezpečnosti. S našou širokou škálou dizajnov a farieb máte možnosť vybrať si okno, ktoré najlepšie zapadá do vášho štýlu a potrieb. Okrem toho, naše hliníkové okná sú ľahké na údržbu a odolné voči poveternostným podmienkam, čo zabezpečuje dlhodobú hodnotu a spokojnosť zákazníka.

Dovoľte nám pomôcť vám vytvoriť priestor plný svetla a elegancie s našimi kvalitnými hliníkovými oknami.

Vyberte si z našej pestrej ponuky hliníkových okien podľa vašich preferencií.

IMPERIAL I+

STAR

GENESIS 75

GENESIS 90

ECONOLINE

FR 65


O spoločnosti ALIPLAST

Aliplast je popredný výrobca hliníkových systémov pre stavebníctvo na európskom trhu. Firma sa vo svojej činnosti zameriava na navrhovanie a distribúciu architektonických systémov profilov (spoločne s príslušenstvom) a na služby práškového lakovania a ohýbania profilov.

Firma Aliplast vznikla v roku 1984 ako rodinná firma v meste Lokeren Belgicko. Od svojho počiatku sa venuje výrobe hliníkových systémov.
Od začiatku svojej činnosti vsádzal Aliplast na expanzívny rozvoj a zároveň na zachovanie najvyššej kvality ponúkaného produktu a na vývoj nových riešení v systémoch hliníkových profilov. Dynamika predaja, neustále sa predlžujúci zoznam odberateľov z celej Európy, inovatívnosť a vysoká kvalita ponúkaného produktu nezostali na trhu nepovšimnuté.

Objednajte si naše služby

Vyplňte všetky potrebné údaje a my sa Vám čo najskôr ozveme späť.