Vertikálne žalúzie

Vertikálne žalúzie nepatria len do kancelárií. Skrášlite si s nimi domácnosť.

 

Rovnako ako horizontálne aj vertikálne žalúzie patria do skupiny interiérovej tieniacej techniky. Na rozdiel od horizontálnych žalúzií, vertikálne dotvárajú a doplňujú priestor okien a plnohodnotne tak nahrádzajú záclony. Všetky látky majú antistatický povrch, ktorý odpudzuje drobné prachové nečistoty. Podobne ako horizontálne žalúzie aj vertikálne je možné vďaka konštrukcií realizovať v prevedení ako atypickú žalúziu.
 
Mnohí ich majú zafixované ako nenápadný technický prvok na tlmenie svetla. Vertikálne žalúzie však môžu pôsobiť aj romanticky. Hodia sa do obývačky, kuchyne aj spálne – stačí si len vybrať zo širokej ponuky farieb, vzorov a materiálov. 
 
Aj drobné zmeny dokážu skrášliť váš domov. Máločo však vylepší interiér tak efektívne ako nové závesy. Bytové textílie sú finančne nenáročné prvky, ktoré výrazne ovplyvňujú celkový vzhľad, ale aj atmosféru vašich domácností. JP Partners dokáže splniť všetky priania svojich zákazníkov.

                         Z akých látok si môžete vybrať?

Vertikálne žalúzie sú vyrobené z textílie. K dispozícii je viac ako 200 rôznych farebných prevedení. Vzorkovník látok je k dispozícii u nás na Textilnej 7 v Košiciach, poprípade za Vami môžeme prísť priamo na miesto realizácie.

Stačí si len dohodnúť termín návštevy.

 

Dnes je: , meniny oslavuje: , zajtra má meniny: