V jednoduchosti je krása, v detailoch dokonalosť.

Pojem tieniaca technika zastrešuje široký sortiment výrobkov, ktorých hlavnou náplňou je spríjemniť svojim užívateľom pobyt v interiéri aj exteriéri za horúcich slnečných dní. Okrem tienenia a doplnenia vzhľadu exteriéru a interiéru majú tieto zariadenia aj ďalšie funkcie, ktoré ocenia aj tí najnáročnejší zákazníci. Aby bol zákazník so svojím tieniacím zariadením spokojný, je potrebné ujasniť si, čo všetko od tienenia očakáva, ako ho bude ovládať, či bude tienenie súčasťou stavby, prípadne ako by sa oň mal starať, aby sa čo najviac predĺžila jeho životnosť.

JP Partners ponúka široký sortiment tieniacej techniky a závisí iba od zákazníka, aký typ si vyberie.

Interiérove tienenie si získava stále väčšiu obľubu vďaka schopnosti dotvárať interiér. Je cenovo dostupné a výhodou sú krátke dodacie lehoty a rýchla montáž.

Exteriérove tienenie žiadajú predovšetkým majitelia rodinných domov, ktorí ocenia: 

  • Väčšiu účinnosť tienenia ( veľká časť tepla neprejde až ku sklu, ktoré sa neprehrieva a nezvyšuje tak teplotu v miestnosti ako interiérové tienenie)

  • Architektonický prvok - vonkajšie tienienie dotvára vzhľad budovy a v súčasnej dobe stále viac architektov a projektantov začleňuje tieniacu techniku do budúcej budovy.

Navrhneme Vám najvhodnejšie tienenie alebo vypočítame cenu.

Dnes je: , meniny oslavuje: , zajtra má meniny: