Kamenné obklady z pravého prírodného kameňa vám prinesú tradičný prírodný štýl, ktorý vás zaujme a nadchne svojím jednoduchým dizajnom. Kamenné obklady sa vyrábajú z prírodných materiálov. Pre svoju jedinečnosť a kvalitu sú kamenné obklady vyhľadávaným interiérovým doplnkom.

 

Kamenné obklady do exteriéru - vonkajšie obklady

 

V exteriéri nájdu kamenné obklady naozaj široké uplatnenie. Najobľúbenejšou vonkajšou plochou pre obkladanie je fasáda domu. Tú možno obložiť viacerými spôsobmi, či už celú, alebo len jej časť. Veľmi obľúbenými sa stávajú taktiež sokle domov, ploty, oporné múriky, stĺpy domu a vonkajší krb.

Vonkajšie obklady z prírodného kameňa sú veľmi moderné v každej domácnosti.  Ak aj vy už dlho premýšľate nad tým ako vniesť svojmu domovu prírodný vzhľad a ako sa odlíšiť od ostatných kamenné fasádne obklady budú pre vás ideálnym riešením. 

Pre vonkajšie obklady používame mramor, travertín, žulu, vápenec, pieskovec, porfýr a pod.

Výhody kamenných obkladov sú trvanlivosť, kvalita akosti, odolnosť, mrazuvzdornosť, bez nutnosti údržby, široká ponuka farieb a dostupná cena.

  •  
  •  
  •  
    •  
    • Kamenné obklady výhody:

    •  

Nepravidelný štiepaný kamen pôsobí prirodzenejšie a ľahšie sa s ním pracuje.  Vonkajší obklad z kameňa môžete využiť aj záhradách.

Prírodný kameň nepravidelných tvarov sa získava štiepaním z veľkých kusov kameňa. Štiepaný prírodný kameň sa najčastejšie použiva na obklady alebodlažby v exteriéri i interiéri

Kamenný obklad z prírodného kameňa Andezit  patrí medzi najkvalitnejšie kamenné obklady ťažené a vyrábané na Slovensku.

 

Vždy to najlepšie riešenie pre našich zákazníkov.

Vážený zákazník, vzhľadom na rôznorodosť prác a objemov nie je možné uviesť cenník. Neváhajte nás prosím kontaktovať na tel.č. 0917 898 388, prípadne e-mailom na jppartners@jppartners.sk na vypracovanie cenovej ponuky. Obhliadku a vypracovanie cenovej ponuky vykonávame bezplatne. 

Dnes je: , meniny oslavuje: , zajtra má meniny: